Trøndelag SV

E-post: trondelag@sv.no
Telefon: 45 27 77 59
Adresse: Fjordgata 52, 7010 Trondheim

Fylkesleder: Ottar Michelsen

Åfjord SV

E-post: sverjof@online.no
Telefon: 99 50 67 70
Adresse: Oveveien 13, 7170 Åfjord

Lokallagsleder: Sverre Jostein Fjellheim

Flatanger SV

E-post: klongen@online.no
Adresse: Ytterhaugen 21, 7770 Flatanger

Frosta SV

E-post: arvid.fikseaunet@ntebb.no
Telefon: 90 04 90 89
Adresse: Østre Moksnesåsen 6, 7633 Frosta

Frøya SV

E-post: olavie@trondelagfylke.no
Telefon: 48 18 69 86
Adresse: C/O Ola Vie, 7270 Dyrvik

Lokallagsleder: Ola Vie

Grong SV

E-post: inger.seem@ntebb.no
Telefon: 94 82 32 64
Adresse: Høybakken, 7870 Grong

Lokallagsleder: Inger Seem

Hitra SV

E-post: marcus.svenning@hotmail.com
Telefon: 40 61 15 72
Adresse: Smedvikveien 9, 7240 Hitra

Lokallagsleder: Marcus Helgesson Svenning

Holtålen SV

Adresse: Graftåsvegen 116, 7380 Ålen

Inderøy SV

E-post: margareth.halle@gmail.com
Telefon: 97 58 02 56
Adresse: Loråsveien 80, 7670 Inderøy

Lokallagsleder: Margareth Halle

Indre Fosen SV

E-post: guillot.gilleberg@gmail.com
Telefon: 41 32 89 31
Adresse: Vanvikvegen 5B, 7125 Vanvikan

Lokallagsleder: Sigrid Gilleberg

Besøk nettside

Leka SV

E-post: mari-anne_hoff@hotmail.com
Telefon: 91 66 74 31
Adresse: Leknessjøveien 84, 7994 Leka

Lokallagsleder: Mari-Anne Hoff

Levanger SV

E-post: christer.lajord@gmail.com
Telefon: 41 54 08 36
Adresse: Hyllbærvegen 21, 7606 Levanger

Lokallagsleder: Christer Lajord

Malvik SV

E-post: thomas.ulstad@malvik.kommune.no
Telefon: 90 99 59 38
Adresse: Øvre Sveberglia 19, 7550 Hommelvik

Lokallagsleder: Thomas Ulstad

Besøk på Facebook

Melhus SV - Sosialistisk Venstreparti

E-post: ibenjonathan@gmail.com
Telefon: 91 82 16 33
Adresse: Tunvegen 2, 7058 Jakobsli

Lokallagsleder: Iben Jonathan Moum Nygaard

Besøk nettside

Meråker SV

E-post: aune@live.no
Telefon: 45 60 01 92
Adresse: Tollmoen 69, 7530 Meråker

Lokallagsleder: Arild Aune

Midtre Gauldal SV

E-post: anka126@hotmail.com
Telefon: 90 55 11 76
Adresse: Liøya 8, 7290 Støren

Lokallagsleder: Ann-Karin Svardalsås Wold

Namsos SV

E-post: tom.knobloch@ntebb.no
Telefon: 91 59 92 89
Adresse: Skogstjernevegen 2B, 7800 Namsos

Lokallagsleder: Tom Knobloch

Namsskogan SV

E-post: aase.staldvik@ntebb.no
Telefon: 97 66 40 91
Adresse: Håpnesveien 13, 7890 Namsskogan

Lokallagsleder: Geir Staldvik

Nærøysund SV

E-post: eline-moe@hotmail.no
Telefon: 98 65 44 84
Adresse: Doktorvegen 9H, 7970 Kolvereid

Lokallagsleder: Eline Moe

Oppdal SV

E-post: ellinor@oppdal.com
Telefon: 99 74 24 98
Adresse: Gamle Kongeveg 774, 7340 Oppdal

Lokallagsleder: Ellinor Larsdotter Svisdal

Orkland SV

E-post: svinsaas@outlook.com
Telefon: 90 19 74 29
Adresse: Nordgjerdet 2, 7332 Løkken Verk

Lokallagsleder: Anne Mari Svinsaas

Overhalla SV

E-post: eva.kaldahl@live.no
Telefon: 91 34 70 80
Adresse: Grandaunvegen 234, 7863 Overhalla

Lokallagsleder: Knut Haga

Røros SV

E-post: christianelgaaen@gmail.com
Telefon: 91 12 89 88
Adresse: Blautmyrveien 12, 7374 Røros

Lokallagsleder: Christian Elgaaen

Selbu SV

E-post: mariengenhanem@gmail.com
Telefon: 92 16 73 92
Adresse: Hårstadlia 35, 7580 Selbu

Lokallagsleder: Mari Engen Hanem

Skaun SV

E-post: amlunj@online.no
Telefon: 91 68 58 96
Adresse: Rønningslia 11, 7353 Børsa

Lokallagsleder: Arne Morten L. Johnsen

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Snåsa SV

E-post: gjermund.eggen@gmail.com
Telefon: 46 93 49 34
Adresse: Vinjefeltet, 7760 Snåsa

Lokallagsleder: Gjermund Eggen

Steinkjer SV

E-post: maribartnes@gmail.com
Telefon: 94 36 09 29
Adresse: Otto Sverdrups v 50, 7713 Steinkjer

Lokallagsleder: Mari Grøneng Bartnes

Stjørdal SV

E-post: gudrun.lidal@stjordal.kommune.no
Telefon: 92 26 30 47
Adresse: Eventyrskogen 51, 7500 Stjørdal

Lokallagsleder: Gudrun Lidal

SVs studentlag i Trondheim

E-post: tsv-student@sv.no
Telefon: 46 91 85 55
Adresse: Elgeseter gate 39, 7030 Trondheim

Lokallagsleder: Magnus johan jentoft

Trondheim SV

E-post: trondheim@sv.no
Telefon: 45 27 77 59
Adresse: Fjordgata 52, 7011 Trondheim

Lokallagsleder: Nils Heldal

Besøk nettside

Verdal SV

E-post: verdal@sv.no
Telefon: 90 71 00 49
Adresse: Hanskemakergt. 1A, 7650 Verdal

Lokallagsleder: Grete Borgen

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Ørland SV

E-post: oyvind27@gmail.com
Telefon: 41 31 59 77
Adresse: Breivikv. 27, 7153 Garten

Lokallagsleder: Øyvind Næss