Trøndelag SV

Fylkesleder: Ottar Michelsen
Adresse: Kjøpmannsgata 51, 7011 Trondheim
Telefon: 41 30 21 23
E-post: trondelag@sv.no

Åfjord SV

Lokallagsleder: Sverre Jostein Fjellheim
Adresse: Oveveien 13, 7170 Åfjord
Telefon: 99 50 67 70
E-post: sverjof@online.no

Flatanger SV

Lokallagsleder: helge kristensen
Adresse: Ytterhaugen 21, 7770 Flatanger
Telefon: 90 20 71 80
E-post: helgekristensen52@gmail.com

Frosta SV

Lokallagsleder: Arvid Fikseaunet
Adresse: Østre Moksnesåsen 6, 7633 Frosta
Telefon: 90 04 90 89
E-post: arvid.fikseaunet@ntebb.no

Frøya SV

Lokallagsleder: Ola Vie
Adresse: C/O Ola Vie, 7270 Dyrvik
Telefon: 48 18 69 86
E-post: olavie@trondelagfylke.no

Grong SV

Lokallagsleder: Inger Seem
Adresse: Høybakken, 7870 Grong
Telefon: 94 82 32 64
E-post: inger.seem@ntebb.no

Hitra SV

Lokallagsleder: Erlend Broholm
Adresse: Broholmveien 1, 7252 Dolmøy
Telefon: 40 61 15 72
E-post: erlendbroholm@gmail.com

Holtålen SV

Adresse: Graftåsvegen 116, 7380 Ålen

Inderøy SV

Lokallagsleder: Margareth Halle
Adresse: Loråsveien 80, 7670 Inderøy
Telefon: 97 58 02 56
E-post: margareth.halle@gmail.com

Indre Fosen SV

Lokallagsleder: Sigrid Gilleberg
Adresse: Vanvikvegen 5B, 7125 Vanvikan
Telefon: 41 32 89 31
E-post: guillot.gilleberg@gmail.com

Besøk nettside

Leka SV

Lokallagsleder: Mari-Anne Hoff
Adresse: Leknessjøveien 84, 7994 Leka
Telefon: 91 66 74 31
E-post: mari-anne_hoff@hotmail.com

Levanger SV

Lokallagsleder: Christer Lajord
Adresse: Hyllbærvegen 21, 7606 Levanger
Telefon: 41 54 08 36
E-post: christer.lajord@gmail.com

Malvik SV

Lokallagsleder: Thomas Ulstad
Adresse: Øvre Sveberglia 19, 7550 Hommelvik
Telefon: 90 99 59 38
E-post: thomas.ulstad@malvik.kommune.no

Besøk på Facebook

Melhus SV - Sosialistisk Venstreparti

Lokallagsleder: Brit Eva Eidsmo
Adresse: Damvegen 6, 7234 Ler
Telefon: 91 82 16 33
E-post: brit.eva.eidsmo@gmail.com

Besøk nettside

Meråker SV

Lokallagsleder: Arild Aune
Adresse: Tollmoen 69, 7530 Meråker
Telefon: 45 60 01 92
E-post: aune@live.no

Midtre Gauldal SV

Lokallagsleder: Ann-Karin Svardalsås Wold
Adresse: Liøya 8, 7290 Støren
Telefon: 90 55 11 76
E-post: anka126@hotmail.com

Namsos SV

Lokallagsleder: Tom Knobloch
Adresse: Skogstjernevegen 2B, 7800 Namsos
Telefon: 91 59 92 89
E-post: tom.knobloch@ntebb.no

Namsskogan SV

Lokallagsleder: Geir Staldvik
Adresse: Håpnesveien 13, 7890 Namsskogan
Telefon: 97 66 40 91
E-post: aase.staldvik@ntebb.no

Nærøysund SV

Lokallagsleder: Ann Kristin Avdem Grande
Adresse: Varøyvegen 780, 7944 Indre Nærøy
Telefon: 98 65 44 84
E-post: anki_avdem@msn.com

Oppdal SV

Lokallagsleder: Ellinor Larsdotter Svisdal
Adresse: Gamle Kongeveg 774, 7340 Oppdal
Telefon: 99 74 24 98
E-post: ellinor@oppdal.com

Orkland SV

Lokallagsleder: Anne Mari Svinsaas
Adresse: Nordgjerdet 2, 7332 Løkken Verk
Telefon: 90 19 74 29
E-post: svinsaas@outlook.com

Overhalla SV

Lokallagsleder: Knut Haga
Adresse: Grandaunvegen 234, 7863 Overhalla
Telefon: 91 34 70 80
E-post: eva.kaldahl@live.no

Røros SV

Lokallagsleder: Christian Elgaaen
Adresse: Blautmyrveien 12, 7374 Røros
Telefon: 91 12 89 88
E-post: christianelgaaen@gmail.com

Selbu SV

Lokallagsleder: Lena Iren Horie
Adresse: Borsetvegen 1, 7580 Selbu
Telefon: 92 16 73 92
E-post: lena.desu@hotmail.com

Skaun SV

Lokallagsleder: Arne Morten L. Johnsen
Adresse: Rønningslia 11, 7353 Børsa
Telefon: 91 68 58 96
E-post: amlunj@online.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Snåsa SV

Lokallagsleder: Gjermund Eggen
Adresse: Vinjefeltet, 7760 Snåsa
Telefon: 46 93 49 34
E-post: gjermund.eggen@gmail.com

Steinkjer SV

Lokallagsleder: Mari Grøneng Bartnes
Adresse: Otto Sverdrups v 50, 7713 Steinkjer
Telefon: 94 36 09 29
E-post: maribartnes@gmail.com

Stjørdal SV

Lokallagsleder: Gudrun Lidal
Adresse: Eventyrskogen 51, 7500 Stjørdal
Telefon: 92 26 30 47
E-post: gudrun.lidal@stjordal.kommune.no

SVs studentlag i Trondheim

Lokallagsleder: Magnus johan jentoft
Adresse: Elgeseter gate 39, 7030 Trondheim
Telefon: 46 91 85 55
E-post: tsv-student@sv.no

Trondheim SV

Lokallagsleder: Åsa Kjerstine Kjølberg Moen
Adresse: Olav Tryggvassons gt. 5, 7011 Trondheim
Telefon: 90 96 79 43
E-post: trondheim@sv.no

Besøk nettside

Verdal SV

Lokallagsleder: Sven-Øyvind Bern
Adresse: Hanskemakergt. 1A, 7650 Verdal
Telefon: 90 05 69 35
E-post: verdal@sv.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Ørland SV

Lokallagsleder: Øyvind Næss
Adresse: Breivikv. 27, 7153 Garten
Telefon: 41 31 59 77
E-post: oyvind27@gmail.com